Ceremonia

ślub zimą, bazylika z Trzebnicy, sanktuarium w Trzebnicy, najpiękniejszy kościół Zanim rozpocznie się ceremonia...

Profesjonalna fotografia ślubna Wrocław

Oczekiwania Państwa Młodych oraz Ich rodzin są bardzo wysokie, gdyż przez wiele miesięcy planowali, przygotowywali najdrobniejsze szczegóły tego jedynego dnia w życiu. Często Młodzi przychodzą do nas na samym początku przygotowań. Czasem nawet nie mają jeszcze wybranej parafii czy miejsca na ceremonię cywilną. Jednak w każdym wypadku wiemy, że Pary nie chcą zwykłego 'zapisu' kolejnych wydarzeń. Młodzi spodziewają się, że każda fotografia będzie kreatywna, pokaże wyjątkowe detale, emocje i to, co było niewidoczne w stresie i pośpiechu. Tak powinna wyglądać fotografia ślubna z niezapomnianej uroczystości. Wkładamy całe nasze serca w każdy kadr, gdyż drugiej szansy na wykonanie zdjęć nie będzie. Oznacza to, że trzeba mieć umiejętności techniczne, trzymać nerwy na wodzy i pracować pod presją na najwyższych obrotach. Nie jest to praca lekka i łatwa, kiedy kilkanaście godzin biegamy ze sprzętem, ciągle skupieni obserwujemy wszystko, co się dzieje wokół nas, ale dzięki swojej wyjątkowości, ulotności chwil i naszej pasji jest to na pewno praca przyjemna. Staramy się angażować w Uroczystość, świętować ten dzień podobnie jak rodzina, przyjaciele i goście. 


To wspaniałe uczucie, gdy zaproszeni goście myślą, że jestem przyjacielem pary młodej- wielu z nich nie spotkało wcześniej nikogo, kto pracowałby w ten sposób.

David Anthony Williams

 

Tak osobisty kontakt pozwala nam wykonywać często bardzo naturalne i pełne emocji portrety ukazujące prawdziwą osobowość Młodych.

Wersja do druku Wersja do druku | Mapa witryny Poleć tę stronę Poleć tę stronę
© PhotoKOT - Kreatywnie, Oryginalnie, Twórczo.